1 rezultate

Terenuri de vânzare în Harman

Teren pentru casa generos 1284mp, parcelabil, Brasov spre Harman, 80 euro/mp

102,720 €

Teren de 1,284 mp de vânzare
Harman
1,284 mp

Oportunitate pentru dezvoltare imobiliara teren 19235mp in Brasov

1,538,800 € (negociabil)

Teren de 19,235 mp de vânzare
Bartolomeu, Brasov
19,235 mp

Sanpetru teren pentru dezvoltare imobiliara 4318mp, 55 euro/mp

237,490 €

Teren de 4,318 mp de vânzare
Sanpetru
4,318 mp

Bran -Predelut, teren intravilan de 1820mp, 29 euro/mp

52,780 €

Teren de 1,820 mp de vânzare
Bran
1,820 mp

Brasov, cartier Stupini, teren intravilan 8500mp pe str Izvorului, 30 euro/mp

255,000 €

Teren de 8,500 mp de vânzare
Stupini, Brasov
8,500 mp

Intrare in Rasnov dinspre Brasov, zona de case noi, teren de 1976mp, 80 euro/mp

158,080 €

Teren de 1,976 mp de vânzare
Primaverii, Rasnov
1,976 mp

Teren intravilan pentru case in centrul Podu Oltului de 5600mp, 28 euro/mp

159,600 €

Teren de 5,700 mp de vânzare
Podu Oltului
5,700 mp

Vând teren comuna Cristian jud Brașov 714 metri patrați preț 78.000 E

78,000 €

Teren de 714 mp de vânzare
Cristian
714 mp

Teren intravilan pentru Investitie!!!,933mp in Ghimbav, 50 euro/mp neg.

46,650 €

Teren de 933 mp de vânzare
Ghimbav Livada, Ghimbav
933 mp

Sanpetru, zona vile noi,toate utilitatile, asfalt, iluminat

33,000 € (negociabil)

Teren de 304 mp de vânzare
Sanpetru
304 mp

Cristian, teren 1840mp, intre case noi, utilitati, priveliste, 110 euro/mp

202,400 € (negociabil)

Teren de 1,840 mp de vânzare
Cristian
1,840 mp

Rasnov -Glejarie 1000 mp front 42m posibilitate duplex sau 2 constructii

44,000 €

Teren de 1,000 mp de vânzare
Glajarie, Rasnov
1,000 mp

Teren intravilan Sanpetru livada PUZ 2564mp

153,900 €

Teren de 2,564 mp de vânzare
Sanpetru
2,564 mp

Tractorul, str.N.Labis, 1000mp, 75 euro/mp

75,000 €

Teren de 1,000 mp de vânzare
Tractorul, Brasov
1,000 mp

Feldioara,teren casa intravilan, utilitati in fata

50,820 € (negociabil)

Teren de 1,540 mp de vânzare
Feldioara
1,540 mp

Euro Dome Imobiliare, Agenție imobiliară Brasov, va ofera 112 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Brasov, apartamente de vânzare Brasov, apartamente de închiriat Brasov, apartamente de vânzare Brasov, Astra sau apartamente de vânzare Brasov.