ID CP2565008
Casă cochetă în Săcele, renovată complet in 2015, aproape de Lidl și Kaufland!
ID CP2565008
139,000 € (negociabil)
Firma Euro Dome Imobiliare vă propune spre achiziție o casă situată in Sacele, într-o zonă foarte convenabilă, cu front la drum asfaltat și magazine, precum: Lidl și Kaufland la doar 5 minute de mers pe jos.
Caracteristici:
Structură: parter + mansardă
Parter: hol generos ( 20 mp), bucătărie (dotată cu sobă de teracotă pe lemne, foarte utilă și practică în zilele reci de iarnă), camera(16mp ), baie (geam pentru aerisire naturala), cameră tehnică(centrala termica si uscator) si scara de acces in mansarda.
Mansardă: 2 dormitoare mari, 1 dormitor mic, baie si dressing. Suprafata utila totala parter + mansarda 115mp. Suprafata teren 181mp.
Casa a fost renovata integral în 2015, este izolata termic, dispune de centrala termica proprie, este bransata la toate utilitatile, locuibila , se poate preda cu mobilierul din pozele din prezentare.
Curte mică, dar cochetă, cu acces auto.
Beci boltit din cărămidă cu acces din exteriorul casei.
Casa este liberă la vânzare, ideală pentru o familie care dorește confort, proximitate față de facilități și un spațiu bine compartimentat.
Avem cheile in agentie, contactați-ne pentru detalii sau o vizionare!